ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11822325
nr 1182 2325
Nyrokoko, 1800-tal, bemålad, 160x70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 maj 2018
kl 19:27:15
300 kr
350 kr
400 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.